+38(098) 006-31-14

Кошик покупок 0 товар(ів) - 0.00грн.

      ТОВ Видавничо-торгова фірма «Перун» займає одне з провідних місць на книготорговому ринку України на протязі 25 років.

Видавництво спеціалізується на випуску різного напрямку літератури: підручники, різні методичні посібники, програми для загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, словники і розмовники, підручники для спеціалізованих і допоміжних шкіл.

     На протязі своєї роботи ми створили більш ніж 40 словників різних напрямків. Вперше в Україні було створено серію візуальних словників як для діточок так і для дорослих. Безумовно перлиною нашого видавництва є Великий Тлумачний Словник Сучасної Української Мови (ВТССУМ) під загальною редакцією Вячеслава Бусела.    

      Наші лінгвісти постійно працюють і удосконалюють якість видань, вносять нові слова і словосполучення, стежать за розвитком культури і Української мови вцілому. 

     Також видавництво "ПЕРУН" завжди співпрацювало з Міністерством Освіти і науки України. Завдяки праці багатьох авторів і професійному підходу наших співробітників за роки незалежності України майже всі учні середніх шкіл вивчали Фізику, Хімію, Матиматику, Англійську, Французьку, Російську, Німецьку мови, саме за підручниками видавництва "ПЕРУН" за що ми були нагороджені і відзначені більш ніж 100 нагородами і дипломамми різних ступенів. 

     Про Видавництво: від історії до сьогодні

Істинно вчені бувають не ті, що читають багато, але ті, що читають корисне.

Арістотель

          Згідно слов’янської міфології, Перун – це бог блискавки й грому. Перун був головним божеством Київської держави й символом державного єднання, «бог над богами». Культ Перуна дуже давній, але й сьогодні символізує могутність та силу. Тому назва нашого видавництва не випадкова, адже тут працюють люди, які віддані своїй справі та створюють насправді якісні та цікаві видавання, «кращі з кращих». Видавничо-торгова фірма Перун була створена 1991 році Вячеславом Буселом і його талановитою командою та являється найстарішим та найпатріотичним видавництвом України.

Основні направлення над якими наполегливо та невтомно видавництво працює:

  • Підручники для шкіл та вищих навчальних закладах.

          Насправді створити цікавий та сучасний підручник, з яким молоде покоління буде якісно та повноцінно навчатися, дуже нелегка справа. Для цього потрібна така ж сама якісна, цікава та головне доступна література по різноманітним дисциплінам. Насамперед, потрібно логічно та правильно подавати інформацію, щоб зацікавити учня навчальною дисципліною, оскільки часто буває, що учню просто не цікаво знаходитися на уроці, а зосередити його увагу на навчальному матеріалі стає просто неможливим. Тому для будь-якого видавництва дуже важливо розробити підручник таким чином, щоб по ньому учням будь-якого віку, як молодших класів так і старший могли, навчатися було легко, цікаво та оригінально!

  • Словники

      Вивчення будь-якої іноземної мови неможливе без вірного та якісного помічника-словника, адже словник містить впорядкований перелік слів та словосполучень з короткими їх характеристиками або характеристиками позначених ними понять, або з перекладом на іншу мову. Існують такі види словників, як діалектні, зворотні, історичні (різновид тлумачного словника), ономастичні, орфоепічні, орфографічні та перекладні словники, а також етимологічний словник. Також видавництво пропонує широкий вибір візуальних словників європейських мов для дітей від 3 років та дітей шкільного віку. Найбільшою цінністю видавництва небезпідставно вважаємо Великий тлумачний словник сучасної української мови, який являється єдиним, унікальним та універсальним довідником із сучасної української мови в одному томі.

  • Художні та публіцистичні видання

     Сьогодні читання займає значне місце в житті кожної людини. Адже читання збагачує людину, дозволяє їй глибше пізнавати навколишній світ та саме з книги людина черпає нові знання. Сучасна людина багато читає художньої, публіцистичної, спеціальної літератури, а також газет і журналів на рідній чи іноземній мовах. Читаючи, ми робимося уважнішими, розумнішими, навіть кращими за вдачею. Недарма в народі кажуть: «Книга вчить як на світі жити»; «Хто багато читає, той багато знає».  Ми впевнені, що жанр чи вид книги не має значення, перш за все книга повинна мати привабливий дизайн та гарно оформлена, матеріал повинен подаватися логічно та цікаво, щоб читач отримував тільки духовне задоволення від прочитаного та був мотивований до читання наступного видання. Унікальним є те, що підготовили випуск видань українських класиків «Усі твори в одному томі», що допомагає зберегти час на пошуки та гроші. Саме за таким принципом ми готуємо наші книжки по даному напрямку.

       Давайте згадаємо влучний вислів в.о. сухомлинського про книгу: «незамінним джерелом знань і невичерпним джерелом твого духовного багатства є книжка» та вислів і. я. франка: «книги - морська глибина, хто в них пірне аж до дна, труду хоч матиме вдосталь, дивнії перли виносить». за всіх часів люди прославляли книгу. вона завжди була найбільшою цінністю людства. книги допомагали пізнати історію, культуру, побут та звичаї як свого, так й інших народів. книга ісьогодні – важливе джерело знань.хоча зараз у світі настала епоха інформаційних технологій, тобто епоха інтернету, книга завжди була і буде найкращим подарунком для дитини, для дорослої людини, засобом який дозволяє учневі та студентові здобути знання найбільш досконало, якісно та цікаво. між книгою та читачем створюється справжній зв'язок який сприяє ліпшому сприйнятті та засвоєнню прочитаного, ніж між читачем і монітором, чи не так?! «книги - це кораблі думки, мандрівні по хвилях часу, вони бережно несуть свій вантаж від покоління до покоління...», - сказав один мудрий чоловік, і ми повністю поділяємо його думку.