+38(098) 006-31-14

Кошик покупок 0 товар(ів) - 0.00грн.

logo perunbooks               cover epidr  cover epidr2  ios ipade2  ios ipad cite

Мобільний додаток PerunBooks є бібліотекою книжок видавництва "Перун" яка постійно оновлюється.

- Як на папері, тільки зручніше!

PerunBooks легко налаштувати. Почніть читати на телефоні і продовжуйте з тієї ж сторінки на планшеті або комп'ютері.

PerunBooks пропонує новітні технології у навчанні – інтерактивні підручники, що містять відео-аудіо підтримку, сприяючи  кращому  розумінню та засвоєнню навчального матеріалу. Інтерактивний підручник ширше розкриває кожну тему або поняття, застосовуючи різні джерела інформації та сприймання цієї інформації  через слух, зір та дотик. Додатково будь-яка тема навчальної програми підсилюється достовірною інформацію з перевірених джерел з посиланнями в мережі Інтернет, що, в свою чергу, допоможе кожному систематизувати та використовувати свої знання.

Дивись! Слухай! Вчись інтерактивно!

  

Щоб встановити додаток на IOS, відкрийте цю сторінку на вашому iPhone, IPad або IPod Touch і натисніть, встановити.

         ios button              

 

Щоб встановити додаток на Android, відкрийте цю сторінку з Android пристрою, завантажте файл .apk і встановіть його. Важливо : Для того щоб встановити додаток на Android, вам необхідно дозволити встановлення додатків без Play Store маркету, в установках пристрою (Настройки> Програми для 2.3 і вище, Настройки-> Безпека для версії 4.0 і вище)

        mac button

 

Для OSX Mountain Lion, Вам необхідно включити додатки, завантажені з будь-якого місця. (Системні налаштування -> Безпека і Конфіденційність -> Дозволити програмам завантажувати з -> Де-небудь)

        mac1 button

 

Для Windows завантажте файл .exe

        win button