+38(098) 006-31-14

Кошик покупок 0 товар(ів) - 0.00грн.

1234Майбутнє починається зі знань?!
Презентація медіапорталу ""Простір знань" як платформи, що єднає педагогів, батьків та видавців в ім'я спільної мети - успішного майбутнього.
​Лебідь, Рак і Щука – не найкраща упряжка для возу, який треба зсунути з місця.

Майбутнє починається зі знань?!

2Видавництво Перун виступило спонсором ІIІ Міжнародного фестивалю традиційної стрільби з лука «ВЛУЧНА ТРАДИЦІЯ», який пройде 18-19 серпня 2018 року.

Видавництво Перун виступило спонсором ІIІ Міжнародного фестивалю

Мистецтво розуміти мистецтвоУвага Акція! Виграй книгу «Мистецтво розуміти мистецтво»! Залиште коментар під цим відео та зробіть репост на свою сторінку. Три учасники Акції, яких випадково вибере комп'ютер, отримають книгу Ганни Владимирської «Мистецтво розуміти мистецтво».

Увага Акція! Виграй книгу «Мистецтво розуміти мистецтво»!

У рамках проведення 24-го Міжнародного “Форуму видавців” у  місті Львів, який відбудеться  13-17 вересня 2017 року, Видавництво Перун планує провести дві  дуже важливі  презентації  наших досягнень у книговиробництві та радо запрошує всіх бажаючих відвідати наші покази.

Львівський форум 2017

interactiveМи впевнені, що класичні підручники у поєднанні з їх інтерактивними версіями утворять ідеальну основу для ефективного вивчення матеріалу та мотивації учнів до самовдосконалення. 

Інтерактивний підручник