+38(098) 006-31-14

Кошик покупок 0 товар(ів) - 0.00грн.

Презентація цифрової платформи verPage для створення інтерактивних та мультимедійних видань. 

coverpage logo

Наша команда долучилась  до освітньої реформи «Нова українська школа» та пропонує своє бачення створення інтерактивного підручника як електронного помічника до підручника в друкованому вигляді. Тут безпосередньо автори дають тлумачення того чи іншого поняття через зорове та слухове сприйняття, розраховане на здібності до запам’ятовування для КОЖНОГО УЧНЯ.  Адже  пріоритетним завданням для вчителя є гармонійний цілеспрямований розвиток особистості учня на основі формування предметних, ключових і життєвих компетентностей. Значну роль у цьому процесі відіграє шкільний підручник, зокрема електронна його версія. Найважливішим є те, що КОЖНИЙ ВЧИТЕЛЬ за допомогою платформи CоverPage, на свій розсуд, зможе самостійно формувати урок та демонструвати додатковий матеріал, який, на думку вчителя, є важливим та допоможе краще розкрити ту чи іншу теми або пояснити складні теми прикладами з реального життя.  Про це та більше можете почути та подискутувати  під час презентації електронної платформи CоverPage. Презентація буде проводитись у вигляді воркшопу та практично демонструвати можливості даної цифрової платформи в реальному часі.

Презентація відбудеться 14 вересня о 11.00 в приміщені  Перша Львівська Медіатека за адресою м. Львів, вул. Мулярська, 2а.

 

Презентація книги Ганни Владимирської  «Мистецтво розуміти мистецтво».

mistectvo

Книга «Мистецтво розуміти мистецтво» - це книга-подорож світом сучасного мистецтва, вона є арт-гідом кращими музеями та галереями світу останньої третини 19-го та початку 21 століття. Кожний читач зможе побачити далі, відчути повніше, зрозуміти глибше – таємні історії геніальних художників, їх муз та як створювалися шедеври.  Ми запрошуємо Вас, шанувальники мистецтва, разом із нами ставити відкриті питання й знаходити приховані відповіді, читати та відчувати прихований зміст кожного полотна. Тут Ви зможете не тільки поспілкуватися з Авторкою книги а й насолодитися театралізованою виставою на тему живопису від молодих артистів, познайомитись із колекцією сучасної української моди від юної дизайнерки Каріни Шеши та перевірити свої знання з даної теми у цікавій вікторині від Автора книги.

Презентація відбудеться 15 вересня о 14.30 в Музеї етнографії та художнього промислу

НАН  України за адресою м. Львів, просп.. Свободи,  15.

До зустрічі у найбільш унікальному місті України – у місті Львові. Будемо раді бачити КОЖНОГО із Вас! Також незабудьте відвідати наш стенд №308, який знаходиться на 3-му поверсі Палацу Потоцьких. Тут кожний поціновувач читання знайде щось для свого серця та душі, адже видавництво Перун представляє не тільки навчальну літературу, а й довідникову, художню, поетичну, дитячу літератури, нон-фікшн, публіцистику, тощо.  Тож стенд №308 чекає на Вас та дарує приємну атмосферу для читання.  

До зустрічиі! Буде дуже цікаво!