098 006 31 14

Мобільний додаток

PerunBooks - це цифрова платформа, що надає площадку для розміщення електронних книг, підручників та можливість «оживити» видання, наповнивши їх аудіо-відео матеріалами, додатковими нормативно-правовими актами, лабораторними дослідами, інтерв’ю та ін. Названа цифрова платформа вирізняється простотою в користуванні та допоможе зробити навчальний процес більш ефективним. Як завантажити додаток? Дуже просто, потрібно лише запам’ятати 5 простих кроків:

1) Зайдіть в магазин свого девайсу, введіть в пошук назву додатку «Perun Books» та завантажте його. Або скористайтесь посиланнями нижче.

Схематично це виглядає так:

 Android – Play Market – Perun Books
  IOS - Apple Store -  Perun Books

Додаток «Perun Books» виглядає так:  Icon_ios_perun.png
ВАЖЛИВО! Додаток завантажується  безкоштовно, інтерактивні версії відкриті та також є безкоштовними.

2) Відкрийте завантажений додаток, знайдіть потрібну книгу та завантажте її.

3) Одним кліком натисніть на книгу - вона відкриється, потім натисніть ще раз – внизу з’явиться зміст книги поділений на розділи та його візуальне відображення. Також зміст книги можна переглянути за допомогою правої кнопки зверху. Поряд наявний значок «лупи» за допомогою якого можна знайти те чи інше слово, словосполучення, поняття, явище, тощо.

4) Для того, що переглянути відео, галерею або прослухати аудіо, потрібно перейти на сторінку, де міститься дана інформація (для швидкого пошуку зручніше використовуйте зміст) та один раз клікніть на відповідний значок – файл відкриється для перегляду чи прослуховування. Відео/аудіо файли мають стандартні функції, а саме паузи, перемотки. Також цифрова платформа CoverPage дає можливість створити зв'язок з матеріалами, що знаходяться у вільному доступі Інтернет та прикріпити посилання для перегляду яких обов’язковим є доступ до Інтернету.

5) Завантажений контент займає небагато місця за вашому дивайсі. Для завершення роботи – закрийте книгу та вийдіть із додатку. Для повторного використання Вам потрібно лише знайти ярлик додатку на вашому дивайсі, ввійти в нього знову, знайти потрібну книгу та одним кліком відкрити її для початку роботи. Далі дивись п.3,4.

Додаток «Perun Books» містить всю контактну інформацію, за якою кожний користувач може звернутися та отримати відповідь на будь-яке питання чи пояснення щодо завантаження, використання та переваги даного додатку.

Посиланя для завантаження: 

mac_button.png  Завантажте мобільний додаток на Android

ios_button.png  Завантажте мобільний додаток на IOS 

win_button.png  Завантажте мобільний додаток на  Windows

ios_button.png  Завантажте мобільний додаток на MacOS