098 006 31 14

Міні EdCamp Київ

Міні EdCamp Київ

У п’ятницю, 22 березня, на території Навчально-виховного комплексу №141 відбувся афілійований міні-EdCamp, тематика якого стосувалась нагальних питань сьогодення – «Творення успішної та щасливої нації, конкретні кроки та горизонти майбутнього».

300 освітян з усієї України взяли участь у івент – форумі та віднайшли ключ до питання, що турбує всіх педагогів - «Що ж таке вчительське щастя?».

Протягом усього заходу, гості та експерти форуму надихались неймовірними локаціями та фотозонами, відвідували навчальні лекції та мали можливість познайомитись з цікавими особистостями. На кожного з учасників чекали подарунки і сюрпризи.

30 досвідчених експертів на конференції EdCamp створювали формулу щастя. Учасники прослухали виступ на тему: «Бути чи здаватися фінансово грамотним вчителю НУШ», визначили формулу сімейного капіталу, познайомилися з проектом відкриття «Клубу фінансової грамотності в Україні», дізналися як використовувати фінансово-економічну гру «Життєвий капітал» для тренування підприємницького мислення у дітей.

Приємною несподіванкою став візит Міністра освіти і науки України - Лілія Гриневич.
"Міністерство і міністр покликані служити небайдужим освітянам, які рухають українську освіту" – зазначила Лілія Гриневич спілкуючись із залом. Паралельно розглядали тему важливості розвитку ключових компетенцій сучасної людини, що стосується підприємництва та фінансової грамотності. .

Слід додати, що унікальний освітній рух для професійного зростання вчительства України EdCamp, за 3 роки існування зумів прокотитися хвилею майже всією Україною, від Львова до Донецької області.
"ЕдКампУкраїна" мали відношення до розробки концепції Нової української школи та держстандарту середньої освіти, антидискримінаційної експертизи програм і підручників.

«Завдяки таким освітнім програмам та форумам, ми маємо більше можливостей підсилити голос учительства за допомогою участі в роботі Громадської ради та інших робочих групах» – зазначають представники «ЕдКампУкраїна»

На сьогодні Україна є найактивнішим представництвом формату EdCamp за межами США. Принципи EdCamp зорієнтовані на сучасні тенденції та інтереси суспільства: безкоштовність, незалежність, вільну ініціативу.

Команда EdCamp Ukraine допомагає розвитку незалежної та сталої педагогічної спільноти, яка об'єднає кращих агентів змін у системі національної освіти.

11.06.2022

Повернення до списку