098 006 31 14

Стартує прийом книг та заявок до номінації на Премія Міста літератури

Стартує прийом книг та заявок до номінації на Премія Міста літератури

З 20 квітня по 31 травня у Львові стартує прийом книг та заявок до номінації на Премія Міста літератури. 🏆

Уже вдруге у #Львові проходитиме захід присвячений Премії міста літератури ЮНЕСКО. Це перша в Україні літературна премія з особливим статусом, яку присуджують автору або перекладачу за оригінальний або перекладний художній твір українською мовою.

Премія заснована для підвищення статусу та розповсюдження творів сучасної літератури та надання їм суспільного резонансу.

У 2018-ому році лауреатом Премії – став Петро Яценко за роман «Нечуй. Немов. Небач». Спеціальні відзнаки отримали перекладачки Ольга Любарська та Ярослава Стріха.

Зазначимо, що ця літературна нагорода стала першою в #Україні премією від окремого міста.

Щодо вимог до номінованого твору:

▪️До номінації приймаються книги, опубліковані у 2018 році.

▪️Твір автора має відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також пропагувати сепаратизм.

▪️Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права.

▪️Номінований твір повинен бути доступним у друкованому та/або електронному вигляді, а перша публікація твору повинна бути в попередньому календарному році.

Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, які в своїй статутній діяльності маю напрям «література».

Детальніше з правилами участі ви можете ознайомитись за посиланням - http://cityofliterature.lviv.ua

12.06.2022

Повернення до списку