098 006 31 14

Про видавництво

Ми раді вітати Вас на сайті нашого видавництва.

Видавництво Перун – це перше комерційне видавництво в Україні, створене в 1991 році Вячеславом Буселом та його талановитою командою.

Згідно із слов’янською міфологією, Перун – це бог блискавки й грому. Перун був головним божеством Київської  держави й символом державного єднання, «бог над богами». Культ Перуна дуже давній, але й сьогодні символізує могутність та силу. Тому назва нашого видавництва не випадкова, адже тут працюють люди, віддані своїй справі, які створюють насправді якісні та цікаві видавання, «кращі з кращих».

Основні напрямки над якими наполегливо та невтомно працює видавництво:

-        Підручники для закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів.

Насправді створити цікавий та сучасний підручник, за яким молоде покоління буде якісно та повноцінно навчатися, дуже нелегка справа. Для цього потрібна така ж сама якісна, цікава та головне доступна література по різноманітних дисциплінах. Насамперед, потрібно логічно та правильно подавати інформацію, щоб зацікавити учня навчальною дисципліною, оскільки часто буває, що учню просто не цікаво знаходитися на уроці, а зосередити його увагу на навчальному матеріалі стає просто неможливо. Тому для будь-якого видавництва дуже важливо розробити підручник таким чином, щоб по ньому учні будь-якого віку, як молодших класів, так і старших, могли навчатися легко, цікаво та оригінально!

-        Довідникова література: словники, візуальні словники, розмовники.

Вивчення будь-якої іноземної мови неможливе без вірного та якісного помічника - словника, адже словник містить упорядкований перелік слів та словосполучень з їх короткими характеристиками або характеристиками позначених ними понять, або з перекладом на іншу мову. Існують такі види словників, як діалектні, зворотні, історичні (різновид тлумачного словника), ономастичні, орфоепічні, орфографічні та перекладні, а також етимологічний словник. Крім того, видавництво пропонує широкий вибір візуальних словників європейських мов для дітей віком від 3 років та дітей шкільного віку. Найбільшою цінністю видавництва небезпідставно вважаємо Великий тлумачний словник сучасної української мови. Це єдиний, унікальний та універсальний довідник із сучасної української мови в одному томі.

-        Художні та публіцистичні видання для дітей і дорослих: українські та зарубіжні класики в одному томі, поезія, нон-фікшн, фентезі, детективи, пригоди, казки, біографічні нариси, історичні й любовні романи, оповідання, переклади та романи на основі реальних подій.

       Сьогодні читання посідає важливе місце в житті кожної людини. Адже читання збагачує людину, дозволяє їй глибше пізнавати навколишній світ та саме з книги людина черпає нові знання. Сучасна людина багато читає художньої, публіцистичної, спеціальної літератури, а також газет і журналів на рідній чи іноземній мовах. Читаючи, ми стаємо уважнішими, розумнішими, навіть кращими за вдачею. Недарма в народі кажуть: «Книга вчить, як на світі жити»; «Хто багато читає, той багато знає».  Ми впевнені, що жанр чи вид книги не має значення. Насамперед повинна мати привабливий дизайн та бути гарно оформленою, матеріал має подаватися логічно та цікаво, щоб читач отримував тільки духовне задоволення від прочитаного та був мотивований до читання наступного видання. Унікальним є те, що ми підготовили випуск видань українських класиків «Усі твори в одному томі», що допомагає зберегти час на пошуки, а також гроші. Саме за таким принципом ми готуємо книжки по даному напрямку.


Ми завжді раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у Вас є якісь побажання, пропозиції, зауваження стосовно роботи сайту видавництва - пишіть нам, і ми із вдячністю візьмемо Вашу думку до уваги.

Електронна пошта: saleperun@gmail.com